IV Niedziela Wielkiego Postu

26.03.2017 R.

Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00.    Msza św. wieczorna po Gorzkich Żalach.

Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy:

- w niedziele po sumie;

- dzieci w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 17.15.;

- dorosłych w piątek o godz. 17.15. ;

- a młodzież w piątek o godz. 19.00.

W środę na Nowennę do Szaflarskiej Madonny szczególnie zapraszamy rodziców młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Następnie spotkanie w sali na plebanii.

W najbliższą sobotę 1 kwietnia  zostanie odprawione pierwsze po rekolekcjach nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Matki Bożej. O godz. 15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie różaniec wynagradzający; piętnastominutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi i na zakończenie litania do Matki Bożej.

Okazja do spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. – poranną i wieczorną.

Na parafialnej stronie internetowej i w dzisiejszej „Owczarni” znajduje się regulamin konkursu PALM -  zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

W niedzielę 2 kwietnia na Mszy św. po Gorzkich Żalach podziękujemy Bogu za piękny sezon  Dawida Kubackiego i całej Drużyny.

Jutro u p. Barbary Gil zapisy na przydział drzewa z Małego Cichego.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy  wiele łask na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 149116