28.09.2014

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

Jutro Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

We wtorek wspomnienie św. Hieronima

W środę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

W czwartek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

W sobotę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Od środy serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30.  Nie żałujmy 30 minut dla Matki Bożej.  Za dział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. W środę po Nowennie spotkanie dla rodziców młodzieży klas trzecich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania .

W pierwszy piątek spowiedź święta od 6.00 do 7.00 i od 16.00 do 18.00.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla klas pierwszych i drugich gimnazjalnych.

W sobotę 4 października nasz dekanat modlić się będzie w Ludźmierzu. Msza św. na rozpoczęcie o godz. 18.00.

W sobotę  o godz. 10.00 spotkanie scholi w Bożej Zagrodzie.

Jutro o godz. 13.3o w sali na plebanii można skorzystać z bezpłatnej i profesjonalnej porady prawnika.

W związku  z remontem „zakopianki” 1 i 2 października(środa i czwartek) będzie zamknięty remontowany odcinek i cały ruch samochodowy zostanie skierowany przez centrum wsi.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i  życzymy obfitości łask Bożych na nowy tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 87445