Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

20.04.2014

Na nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia zapraszamy codziennie o godz. 15.00.
     Ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
   W sobotę po wieczornej Mszy św. rozpocznie się czuwanie przed kanonizacją papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Czuwanie zakończymy Apelem Jasnogórskim o 21.
     Na godz. 20.30. zapraszamy młodzież wszystkich klas gimnazjalnych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
   W następną niedzielę 27 kwietnia Uroczystość kanonizacyjna w Watykanie. Zachęcamy do jej szczególnego przeżycia dzięki transmisji telewizyjnej. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. O godz. 18.00. odprawimy uroczystą Mszę dziękczynną za kanonizację na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.
    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Raz jeszcze polecamy gazetę Chrystus i Ty z plakatem św. Jana Pawła II, który niech posłuży do dekoracji naszych domów.

Życzymy wszystkim szczególnej mocy płynącej od Zmartwychwstałego Pana.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 78209