17 Niedziela Zwykła

Jutro Święto Św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

We wtorek  wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

W piątek -  wspomnienie św. Marty

Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 18.00. nie ma Mszy św. porannej. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. O godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 18.

Jutro po wieczornej Mszy św. z racji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

W następną niedzielę ze względu na Uroczystości związane z przeżywaniem ŚDM, Msza św. z godz. 11.30. zostanie przesunięta na godz. 12.15.; a wieczorna Msza św. zostanie odprawiona na cmentarzu.  Na Borze Msza św. zostanie odprawiona o godz. 9.00.

Arcybiskup Metropolita Krakowski udzielił na piątek 29 lipca 2016 roku dyspensy od powstrzymania się od pokarmów mięsnych i zachowania dnia pokuty na terenie Archidiecezji Krakowskiej.

Wszystkim składającym ofiary  na pokrycie kosztów za wykonane  prace w naszej świątyni serdecznie dziękujemy.

17 i 18 września planujemy parafialną pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy w zakrystii. Plan w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

Polecamy lekturę prasy katolickiej.

Parafianom i gościom życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień i zachęcamy do radosnego przeżywania tego wyjątkowego czasu związanego ze Światowymi Dniami Młodzieży.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 129752