27.07.2014

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

Msza św. w dni powszednie  o godz. 18.00. Nie ma  Mszy św. porannej z wyjątkiem pierwszego piątku i pierwszej soboty kiedy to będzie  Eucharystia o godz. 6.30.. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. Codziennie o godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 18.

We wtorek wspomnienie św. Marty

W czwartek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

W piątek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

W pierwszy piątek od godz. 8.00. odwidzimy chorych z posługą sakramentalną. Okazja do spowiedzi św. od 16.00 do godz. 18.00.

W sobotę Matki Bożej Anielskiej – odpust w Białym Dunajcu. W Kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”

Polecamy lekturę prasy katolickiej.

Parafianom i gościom życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 84104