Zesłanie Ducha Świętego
  24.05.2015

Bardzo serdecznie zapraszamy na majowe nabożeństwa codziennie o godz. 17.30.  Po nabożeństwie majowym wieczorna Msza święta.

Na czwartkowe  nabożeństwo majowe i wieczorną Mszę św. zapraszamy trzecie klasy gimnazjalne a następnie spotkanie w Bożej Zagrodzie.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła; Msze św.

o godz. 6.30. ; 9.00 i  18.00. oraz w Borze o godz. 19.00.

We wtorek wspomnienie św. Filipa Nereusza

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W piątek  wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało przeżywać będziemy 4 czerwca.

Główna Msza święta w tym roku zostanie odprawiona  o godz. 9.30. na cmentarzu.  Po Mszy św. w procesji Eucharystycznej przejdziemy  ulicą Augustyna Suskiego do Kościoła.

W sobotę 30 maja po wieczornej Mszy św. konferencja ks. Profesora na temat „Ryzykowne postawy wychowawcze rodziców” ?

Wieczorna Msza św. w następną niedzielę 31 maja zostanie odprawiona na cmentarzu.

6 czerwca odbędzie się po raz kolejny Pielgrzymka „Sursum Corda” z Krzeptówek do Ludźmierza. W tym roku jest organizowana Grupa Szaflarska – zapisy dla wybierających się na pielgrzymi szlak w zakrystii.

Zarząd Wspólnoty Leśnej ogłasza zapisy na przydział drzewa. Zapisy u Pani Barbary Gil w dniu jutrzejszym

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 101170