14.09.2014

Dzisiaj  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego  -  tradycyjna pielgrzymka do Krzyża GRUNWALDZKO-MILENIJNEGO.

O godz. 15.00. w Kościele  rozpoczęcie   Drogi Krzyżowej, którą zakończymy przy krzyżu, gdzie około 16.20. zostanie odprawiona Msza święta. Nie będzie wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.

Dzisiaj wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, wychowawców i rodziców do wspólnej modlitwy w tej intencji na Mszy św. o godz. 18.00:

Poniedziałek - 15.09. - klasy "0", 1, 2

Wtorek - 16.09. - klasy 3 i 4

Środa - 17.09. - Wszyscy, ale szczególnie klasy 5 i 6

Czwartek - 18.09. - klasy 1 i 2 gimnazjum

Piątek - 19.09. - klasy 3 gimnazjum

Sobota - 20.09. - uczniowie szkół średnich

Jutro wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

We wtorek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

W czwartek święto św. Stanisława Kostki, patrona  młodzieży. Zapraszamy młodzież do uczczenia swojego Patrona na Mszach św. rano lub wieczorem.

W sobotę wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim i Pawła Chong

W piątek wieczorna Msza św. za zmarłych wypominanych.

W sobotę po wieczornej Mszy św. próby dla scholi młodzieżowej – zapraszamy młodzież męską i żeńską.

Sołtys wsi Szaflary informuje, że w dniu 21 września o godz. 12.30. w Remizie OSP odbędzie się zebranie wiejskie.

W czwartek od 9 do 16 możliwość legalizacji gaśnic w okolicach piekarni.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wszystkim obfitości łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 86759