VI Niedziela Wielkanocna

21.05.2017 R.

Zapraszamy na majowe nabożeństwa codziennie o godz. 17.30.  Po nabożeństwie majowym wieczorna Msza święta.

Jutro dekanalna pielgrzymka     do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Relikwii św. Jana Pawła II.   Wyjazd z rynku o godz. 12.00.

Uprzejmie prosimy o  uczestniczenie  w strojach góralskich. Ze względu na wyjazd jutro nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu i wieczornej Mszy św. Przyjęta intencja wieczorna zostanie odprawiona rano o godz. 6.30.  Majowe nabożeństwo o 17.30.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają „Dni Krzyżowe” – dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy misyjnym krzyżu o godz. 6.30.  i podczas nabożeństwa majowego o godz. 17.30.

W środę po Nowennie spotkanie dla rodziców młodzieży klas trzecich gimnazjalnych.

W najbliższą niedzielę 28 maja na Mszy św. o godz. 11.30. dziękować będziemy Panu Bogu za 30 lat posługi naszego Pana kościelnego  Władysława Mąki.

Msza św. wieczorna w przyszłą niedzielę zostanie odprawiona na cmentarzu.

3 czerwca odbędzie się po raz kolejny Pielgrzymka „Sursum Corda” z Krzeptówek do Ludźmierza. W tym roku również  jest organizowana Grupa Szaflarska – zapisy dla wybierających się na pielgrzymi szlak w zakrystii.

Pielgrzymka Wspólnoty Świętego Józefa do Tylicza 27 maja o godz. 7.30.

Jutro w Szaflarach i Borze będzie prowadzona zbiórka folii po sianokiszonkach, którą należy wystawić przy drogach publicznych do godz. 8.00.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wiele łask Bożych na nowy tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 154216