17.08.2014

Zapraszamy na Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00.  Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. O godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 18.

W środę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

W czwartek  wspomnienie św. Piusa X, papieża

W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

W najbliższy piątek  22 sierpnia o godz. 13.00 wyjeżdżamy na  pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Relikwii św. Jana Pawła II. Ze względu na wyjazd Msza św. zostanie w naszym kościele odprawiona rano o godz. 6.30. Nie będzie w piątek Koronki , adoracji i wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze - bardzo serdecznie zapraszamy. Pielgrzymka ma charakter dziękczynny za kanonizację św. Jana Pawła II. Zapisy w Zakrystii.

Przypominamy dzieciom i młodzieży o pielgrzymce do Kalwarii w sobotę 30 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

W sobotę 23 sierpnia o godz. 10.00 odbędzie się pierwsza próba scholi – pięknie zapraszamy.

Polecamy lekturę prasy katolickiej.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 85091