II Niedziela Wielkiego Postu
  01.03.2015

Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00.    Msza św. wieczorna po Gorzkich Żalach.

Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy:

- w niedziele po sumie;

- dzieci w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 17.15.;

- dorosłych w piątek o godz. 17.15. ;

- a młodzież w piątek o godz. 19.00.

W środę święto św. Kazimierza.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00. do 18.00.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy od godz. 8.00.

Szkolne Koło Caritas w następną niedzielę będzie rozprowadzać baranki wielkanocne.

W następną niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek dla rodziny z Ludźmierza, która w pożarze utraciła dorobek swego życia.

Pan Wójt informuje, że zmieniły się godziny urzędowania Urzędu Gminy w Szaflarach. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

Druga informacja Urzędu dotycząca uzyskania dofinansowania przy utylizacji azbestu. Bliższe informacje dla zainteresowanych w Urzędzie Gminy.

7 marca odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów – szczegóły na plakatach.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i  życzymy wszystkim wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 96099