31.08.2014

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

Jutro Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i wychowawcami do wspólnej modlitwy o dary Ducha Świętego na czas nauki.  Po Mszy św. o godz. 9 rozpoczęcie w budynku szkolnym.

W pierwszy piątek spowiedź święta od 6.00 do 7.00 i od 16.00 do 18.00. Szczególne zaproszenie do skorzystania z sakramentu pokuty kierujemy do dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla klas pierwszych i drugich gimnazjalnych.

W sobotę  o godz. 10.00 spotkanie scholi w Bożej Zagrodzie.

Przypominamy, że do środy można zapisywać się na parafialną pielgrzymkę do Wilna.

W niedzielę 7 września w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Wyjazd z rynku o godz. 6.00.

W następną niedzielę na Mszy św. o 11.30. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla klas pierwszych – zapraszamy.

Polecamy lekturę prasy katolickiej.

Wszystkim życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 85846