20.07.2014

Wtorek -  wspomnienie św. Marii Magdaleny – odpust w Poroninie

Środa – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

Czwartek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Piątek – Święto św. Jakuba Apostoła. Na Mszę św. zapraszamy wszystkich kierowców. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.

Sobota – wspomnienie świętych Joachima i Anny – odpust w Parafii Ząb.

Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 18.00. nie ma Mszy św. porannej. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. O godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 18.

Związek Podhalan o. Szaflary oraz OSP Szaflary serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców o oraz Gości na IV Watrę Szaflarzańską. Rozpocznie się ona w najbliższą sobotę (tj. 26 lipca) o godz. 15.00. Koronką do Bożego Miłosierdzia w Kościele a następnie przejście na Błonia Szaflarzańskie gdzie odbędzie się Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych. W programie występy artystyczne, a przygrywać do zabawy będzie zespół muzyczny Warasy z Zaskala.

W następną niedzielę Msza św. wieczorna na cmentarzu.

Jak co tydzień zachęcamy do   lektury prasy katolickiej. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim mieszkańcom naszej parafii oraz wypoczywającym.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 83707