Druga Niedziela Adwentu

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek wspomnienie św. Mikołaja

W środę św. Ambrożego

W czwartek  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 6.30.; 9.00. i 18.00.   Na Mszy św. o godz. 18.00. poświecenie medalików dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św.

Bardzo serdecznie zapraszamy na  roraty, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00. oraz w  Borze o 6.30.

Szkolne Koło Caritas  po Mszach św.  rozprowadza świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Poświęcone opłatki na wigilijny stół  można otrzymać przed kościołem w każdą niedziele  grudnia.    Ofiary złożone przy tej okazji będą  przeznaczone na   wynagrodzenia dla Siostry Organistki, p. Kościelnego i na sprzątanie kościoła.

Wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w ubiegłotygodniowym Odpuście bardzo serdecznie dziękujemy.

W sobotę 10 grudnia 2016 planowany jest wyjazd do Muzeum Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach.  Zapisy w zakrystii do wtorku 6 grudnia.

Również w najbliższą sobotę w godz. 9 – 16 w remizie OSP będą przyjmowane opłaty za wywóz śmieci.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wszystkim wiele łask Bożych na drugi  tydzień adwentu.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 140323