26 Niedziela Zwykła

W czwartek Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

W piątek wspomnienie św. Hieronima

W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

Od soboty serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30.  Nie żałujmy 30 minut dla Matki Bożej.  Za dział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. W sobotę przed nabożeństwem poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

W poniedziałek o godz. 18.30. spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy.

W sobotę 1 października nasz dekanat modlić się będzie w Ludźmierzu. Msza św. na rozpoczęcie czuwania o godz. 18.00.  Serdecznie zapraszamy.

10 lat temu  w naszej Parafii zawiązała się Wspólnota św. Józefa, która jest duchowym zapleczem dla ludzi zniewolonych grzechami nieczystości, a także ogromnym wsparciem dla sióstr Pasterzanek bezpośrednio pracujących w charyzmacie.

Jesteśmy wdzięczni za dar modlitwy płynącej z wielu serc, zrozumienie i dyspozycyjność. Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło modlitwy. Pierwsze, powakacyjne spotkanie odbędzie się w najbliższą  środę po wieczornej mszy św.  Przyjdź i zobacz. Jest wielu ludzi, którzy potrzebują Twojej modlitwy, by świat stał się lepszy.

We wtorek od 9 do 16 na rynku możliwość legalizacji gaśnic.

Dzisiaj o godz. 13.30 rozpocznie się na placu parafialnym 3 Piknik Rowerowy Szaflary Tour 2016.

Polecamy lekturę prasy katolickiej, szczególnie nasz kwartalnik Owczarnia i  życzymy obfitości łask Bożych na nowy tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 134728