16.06.2016 R.

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia,  Litania do Najświętszego Serca  Pana Jezusa i na zakończenie codziennej adoracji. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

We wtorek wspomnienie św. Ireneusza

W środę  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30. 9.00. i 18.00.  W Borze Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.00.

W pierwszy piątek od godz. 8.00. odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Okazja do spowiedzi św. rano i od 16.00 do godz. 18.00. Msza św. w Borze o godz. 19.00. Wcześniej okazja do spowiedzi.

Dzisiaj przed kościołem do nabycia nasze parafialne pismo "Owczarnia".

Od poniedziałku 4 lipca Msze św. w dni powszednie będą odprawiane tylko o godz. 18.00.

W związku z  pojawieniem  się oszustów, którzy chodząc po domach zbierają pieniądze dla Sióstr Pasterzanek, informujemy że są to złodzieje i takie przypadki należy zgłosić na policję.

Wszystkim składającym ofiary  na pokrycie kosztów za wykonane  prace w naszej świątyni serdecznie dziękujemy.

Polecamy na wakacyjne dni lekturę prasy katolickiej i życzymy parafianom i gościom szczególnej Bożej opieki.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 127933