22 Niedziela Zwykła

27.08.2016 R.

Decyzją ks. Kardynała nastąpiła w naszej parafii zmiana ks. wikariusza – ks. Sebastiana Bastera zastąpił neoprezpiter ks. Jacek Kucz. Serdecznie witamy ks. Jacka i życzymy wszelkich potrzebnych łask w pełnieniu kapłańskiej posługi na Skalnym Podhalu wśród Górali.

Kalendarz liturgiczny:

Jutro wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

W czwartek wspomnienie bł. Bronisławy

W sobotę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

W czwartek Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i wychowawcami do wspólnej modlitwy o dary Ducha Świętego na czas nauki.  Po Mszy św. o godz. 9 rozpoczęcie w budynku szkolnym.

W pierwszy piątek spowiedź święta od 6.00 do 7.00 i od 16.00 do 18.00. Szczególne zaproszenie do skorzystania z sakramentu pokuty kierujemy do dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

W sobotę  o godz. 10.00 spotkanie scholi w Bożej Zagrodzie.

W niedzielę 4 września w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Wyjazd z rynku o godz. 6.00.

W następną niedzielę na Mszy św. o 11.30. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla klas pierwszych – zapraszamy.

Przypominamy o planowanej pielgrzymce w Roku Jubileuszowym do Włoch. Zapisy w zakrystii do następnej niedzieli. Serdecznie zapraszamy.

W Borze Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego w czwartek o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi w piątek od 18.30 i o 19 Msza św. o NSPJ.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i wszystkim życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 132317