Ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

22.11.2015 R.

 

     Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.30. wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu ponowimy Akt Poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata, za który można zyskać odpust zupełny.

     W następną niedzielę 29 listopada Uroczysta Suma Odpustowa   zostanie odprawiona o godz. 11.30. Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.  Zapraszamy asystę do baldachimu i feretronów.

    Przygotujmy nasze serca na dar odpustu przez sakrament pokuty w najbliższy piątek od godz.15.30. do 18.00. Będzie to zarazem spowiedź przed pierwszym piątkiem grudnia.

    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na adwentowe czuwanie w czasie rorat, które będziemy odprawiać o godz. 18.00.

    Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów adwentowych.

    Poświęcone opłatki na wigilijny stół będzie można otrzymać od niedzieli 6 grudnia. Opłatki będzie rozprowadzała młodzież przed kościołem.   Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na opłatę ubezpieczenia i wynagrodzenia dla Siostry Organistki.

    W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek dla rodziny z naszej parafii, która dotknięta została pożarem swojego mienia.

W środę po Nowennie spotkanie Wspólnoty Św. Józefa

 

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wszystkim wiele łask Bożych na cały tydzień.
wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 112266© MATinternet 1999-2015 / Zakopane / Powered by ANTCms