Trzecia Niedziela Adwentu
  14.12.2014

Bardzo serdecznie zapraszamy na  roraty, które odprawiamy w dni powszednie  o godz. 18.00.

Od wtorku rozpoczynamy  nowennę do Dzieciątka Jezus.

Okazja do adwentowej spowiedzi  22 grudnia od 15 do 18.

W następną niedzielę do   nabycia świąteczny numer naszego pisma parafialnego „Owczarnia”,  gdzie między innymi będzie plan tegorocznej Wizyty Duszpasterskiej.

Dzisiaj po Mszach św.  przed kościołem harcerze będą zbierać ofiary dla rodziny ze Skrzypnego, która w pożarze straciła dorobek swojego życia a wszystkim darczyńcom przekażą   świąteczne pierniki.

Dziękujemy młodzieży za trud roznoszenia wigilijnych opłatków, a rodzinom które je przyjęły Bóg zapłać za złożoną ofiarę opłatkowo-kolendową przeznaczoną na ubezpieczenie i wynagrodzenie dla Siostry Organistki. Rodziny, które nie otrzymały opłatków w domu mogą je otrzymać w zakrystii.

Rodziny ubogie potrzebujące żywności na święta prosimy, aby po jej odbiór zgłaszały się do kancelarii parafialnej.

Zarząd LKS Szaflary zaprasza w dniu 20 grudnia do siedziby klubu na zebranie sprawozdawczo – wyborcze o godz. 19.00.

Związek Dużych Rodzin 3Plus w Szaflarach informuje, że od stycznia można skorzystać z ulgi na śmieci w wysokości 50% dla rodzin wielodzietnych. Warunkiem jest posiadanie Karty 3Plus. Rodziny, które nie posiadają karty mogą ją otrzymać w Urzędzie Gminy.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wszystkim wiele łask Bożych na trzeci  tydzień adwentu.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 91636