07.02.2016 R.

Dzisiaj  o godz. 15 Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy Nabożeństwo wynagradzające przed Wielkim Postem. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich w stosownym czasie do modlitwy wynagradzającej. Ufamy, że każdy parafianin znajdzie czas, który poświęci dla Swojego Pana Boga dzisiaj, jutro i we wtorek w godzinach od 15.00. do 18.00.

W poniedziałek na godz. 15.00. zapraszamy Róże Różańcowe ;   na  godz. 16.00.  zaproszenie kierujemy do   młodzieży     klas  gimnazjalnych.

We wtorek na godz. 15.00. zapraszamy Wspólnotę św. Józefa a na godz. 16.00.  do wspólnej modlitwy  zapraszamy   dzieci ze szkoły podstawowej.

W środę popielcową rozpoczynamy Wielki Post a także nasze parafialne rekolekcje, które potrwają do soboty. Program prosimy odebrać od ministrantów po Mszy św.; jest także w gablocie i na stronie internetowej.    Nie zmarnujmy tego świętego czasu łaski.    W środę popielcową obowiązuje post ścisły   -  jeden posiłek do syta i dwa lekkie.

W niedzielę pierwsze  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.   Po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. W związku z tym w niedziele Wielkiego Postu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

Wszystkim życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 117621