VII Niedziela Zwykła

19.02.2017 R.

W środę po Mszy św. o godz. 18 spotkanie wspólnoty św. Józefa.

W czwartek na wieczorną Mszę zapraszamy młodzież pierwszych i drugich klas gimnazjalnych.

W następną niedzielę rozpoczniemy 40 – godzinne nabożeństwo wynagradzające przed Wielkim Postem. Już dzisiaj prosimy tak zaplanujcie swój czas aby mieć go więcej dla Pana Boga w niedzielę, poniedziałek i wtorek  w godzinach popołudniowych.  Szczegółowy program podamy za tydzień.

Nasze wielkopostne rekolekcje przeżywać będziemy od środy popielcowej 1 marca. Dzisiaj po Mszach św. od  ministrantów zabierzmy plan rekolekcyjny.

Jutro o godz. 9.00. w sali na plebanii możliwość skorzystania

z profesjonalnej i bezpłatnej pomocy prawnika.

W następną niedzielę składka do puszek dla rodziny Mrugałów z Gronia, która 1 lutego w pożarze straciła dobytek swojego życia.

Wszystkim polecając lekturę prasy katolickiej życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

Bór:

Szkoła Podstawowa w Borze ogłasza zapisy do Oddziału Przedszkolnego dzieci urodzone w latach 2011,2012,2013 oraz do klasy I dzieci urodzone w 2010r.

Zapisy odbędą się w Szkole Podstawowej w Borze w dniu 21 lutego (wtorek) 2107r. od godz. 8.00-10.15  oraz od 11.30-12.30.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 146311