15.01.2017 R.

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek wspomnienie św. Antoniego

W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

W piątek wspomnienie św. Sebastiana, męczennika

W sobotę wspomnienie św. Agnieszki

W trwającym do 29 stycznia Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji szczególnie podczas codziennej Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Szczególne podziękowanie kierujemy do tych, z którymi dane nam było się spotkać na wspólnej modlitwie i rozmowie. Rodziny, które nie mogły jej przyjąć w wyznaczonym terminie, a życzą sobie, proszone są o zgłoszenie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty św. Józefa w sobotę 21 stycznia o godz. 15 w Domu Sióstr Pasterzanek.

W środę po Mszy wieczornej spotkanie przed bierzmowaniem dla pierwszych i drugich klas gimnazjalnych.

W niedzielę 22 stycznia odbędzie się Parada Gazdowska. W programie Parady znajdą się: przejazd zaprzęgów trasą od cmentarza : ulicami Ogrodową i Pod Górą, na Błonia Szaflarzańskie, gdzie odbędą się zawody.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i  życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 143977