19.10.2014

Bardzo serdecznie zaprasz1amy  na wspólną modlitwę różańcową codziennie o godz. 17.30.

Jutro Uroczystość św. Jana Kantego

We wtorek wspomnienie błog. Jakuba strzemię , biskupa

W środę wspomnienie świętego Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez Jego wstawiennictwo na Mszach św. o 6.30 i 18, oraz na różańcu.

Zapraszamy na codzienną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00.

W środę po wieczornej Mszy św. w sali na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Uczniowie gimnazjum w ramach projektu "Odblaskowa szkoła" będą po Mszach Św. o godz. 9 i 11.30 rozdawać dorosłym ulotki dotyczące bezpieczeństwa pieszych, natomiast najmłodszym dzieciom, które jeszcze nie chodzą do szkoły wręczą kolorowe odblaski i mało co nieco.

22 X o godz. 13 w Urzędzie Gminy Szaflary odbędzie się spotkanie którego tematem będzie „Środowisko bez barszczu Sosnowskiego” – zainteresowanych zapraszamy.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 88352