Ogłoszenia parafialne

 
   Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 
  23.11.2014

 

     Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.30. wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu ponowimy Akt Poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata, za który można zyskać odpust zupełny.

      W następną niedzielę 30 listopada Uroczysta Suma Odpustowa   zostanie odprawiona o godz. 11.30. Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.  Zapraszamy asystę do baldachimu i feretronów.

     Przygotujmy nasze serca na dar odpustu przez sakrament pokuty w najbliższy piątek od godz.15.30. do 18.00. Będzie to zarazem spowiedź przed pierwszym piątkiem grudnia.

     W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na adwentowe czuwanie w czasie rorat, które będziemy odprawiać o godz. 18.00. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów adwentowych.

     W niedzielę 7 grudnia  zostaną dostarczone do każdej rodziny poświęcone opłatki na wigilijny stół.  Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na opłatę ubezpieczenia i wynagrodzenie dla Siostry Organistki. Informujemy, że Siostra nie będzie chodziła po kolędzie, dlatego tę ofiarę, którą przekazywano organiście podczas kolędy prosimy połączyć z datkiem na opłatki.

W środę po Nowennie spotkanie Wspólnoty Św. Józefa

     Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy wszystkim wiele łask Bożych na cały tydzień.


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 90603© MATinternet 1999-2014 / Zakopane / Powered by ANTCms