Niedziela Trójcy  Świętej

22.05.2016 R.

Bardzo serdecznie zapraszamy na majowe nabożeństwa codziennie o godz. 17.30.  Po nabożeństwie majowym wieczorna Msza święta.

Dzisiaj kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

W środę od godz. 15.30 do 18.00. okazja do spowiedzi przed Uroczystością Bożego Ciała i przed pierwszym piątkiem.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 , bezpośrednio po procesji oraz  o 18.00.

Główna Msza święta w tym roku zostanie odprawiona  o godz. 9.30. na ołtarzu polowym przy ulicy Wąskiej.  Po Mszy św. w procesji Eucharystycznej przejdziemy  ulicą A. Suskiego zatrzymując się przy czterech ołtarzach.   Samochody można zostawiać na bezpłatnym parkingu udostępnionym przez

p. Jana Furczonia

Prosimy o przygotowanie ołtarzy na trasie procesji,    feretronów     i zapraszamy do asysty baldachimu Strażaków  i Związek Podhalan oraz naszych harcerzy; dzieci do sypania kwiatów,  dzieci w strojach komunijnych; a wszystkich parafian w strojach góralskich.

W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła o godz.17.30. Tak jak w Boże Ciało prosimy o codzienną asystę do baldachimu i o sypanie kwiatów przez dzieci.

W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty Św. Józefa.

Wieczorna Msza św. w następną niedzielę zostanie odprawiona na cmentarzu.

Polecamy lekturę prasy katolickiej i  życzymy wiele łask Bożych na cały tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 125431