Pielgrzymka do Medjugorie 24-30 kwietnia Zapraszamy!

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE 24-29/30 kwietnia 2018

Medjugorie to niewielka miejscowość, znajdująca się w południowej części Bośni i Hercegowiny. Nazwa oznacza teren między wzgórzami. Objawienia Matki Boskiej z 1981 roku sprawiły, że spokojna wioska, w której mieszkańcy zajmowali się pracą na roli, uprawą tytoniu, warzyw i winogrona zmieniła się w dynamicznie rozwijające się miejsce kultu religijnego, do którego przybywa wiele tysięcy pielgrzymów. Dziś Medjugorie to znane na świecie miejsce czci Matki Boskiej Królowej Pokoju.

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ 1: Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację i Węgry do Chorwacji.

DZIEŃ 2: PLITWICKIE JEZIORA Zwiedzanie wspaniałego Parku Narodowego Plitwickich Jezior z szesnastoma jeziorami i licznymi wodospadami (UNESCO). Przejazd do Medjugorie na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3: MEDJUGORIE

DZIEŃ 4: DUBROWNIK Przejazd do Dubrownika nazwanego Perłą Adriatyku - w programie zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, kościół Franciszkanów, wieża zegarowa oraz spacer wzdłuż murów obronnych. Czas na plażowanie. Powrót do Medjugorie na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 5: MEDJUGORIE

DZIEŃ 6: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Na trasie nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes zwane Chorwackim Lourdes – grota Matki Boskiej.

DZIEŃ 7: Przyjazd na miejsce w godzinach wczesno porannych.

MEDJUGORIE - w programie:

Codzienna Msza Święta,

Nabożeństwa Maryjne,

Wspólny różaniec na Wzgórzu Objawień,

Wspólna droga krzyżowa na Górze Kriżevac,

Wizyta we wspólnocie Cenacolo – osób uzależnionych, Spotkanie z widzącymi – do potwierdzenia na miejscu.

CENA 950,00 zł

BIURO PODRÓŻY SUN TRAVEL ul. Krzywa 9, 34-400 Nowy Targ

Tel: 609761642

e-mail: biuro@suntravel-podhale.pl www.suntravel-podhale.pl

Świadczenia zawarte w cenie:

Przejazd klimatyzowanym autokarem

Opłaty drogowe i parkingowe,

Opieka pilota,

Cztery noclegi w obiektach o standardzie turystycznym,

Wyżywienie: 4x śniadanie, 4x obiadokolacja,

Bilety wstępów do zwiedzanych miejsc,

Ubezpieczenie NNW i KL,

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

UWAGA:

Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np. pogodowych). Ostateczną kolejność zwiedzanych obiektów na wyjazdach grupowych ustala pilot/przewodnik.

Organizator zastrzega możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu cen biletów wstępu.

KAŻDY UCZESTNIK WYJAZDU MUSI POSIADAĆ WAŻNY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT

Zapraszamy serdecznie zapisy w zakrystii kościoła lub w biurze podroży.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2435