Szaflarzańskie kolędowanie

O godz. 15.30 w naszym  kościele   wierni zgromadzili się by wysłuchać kolęd w wykonaniu grup dziecięcych i chóru parafialnego. Cel koncertu był szlachetny zbierano fundusze na leczenie chorej Paulinki.
Gościnnie dla zebranych wystąpił zespół "Milusioki" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Targu. Dzieci w strojach góralskich zaprezentowały scenkę z królem Herodem i kolędy.
Najmłodsi z przedszkola im. Aniołów Stróżów w Szaflarach wraz z siostrami prowadzącymi zaśpiewali przygotowane kolędy. Następnie wystąpiła schola dziecięca "Gaudenti" wraz z "Ogniskiem Misyjnym Giraffes" ; "Kabatinki" z p.  Agnieszką Zając;"Mali Szaflarzanie" oraz dzieci ze szkoły.. Kolędowanie zakończył chór parafialny.

fot.J.Krzysztofek
10.01.2016