Pielgrzymka na Litwę

/WILNO, KOWNO, TROKI/
TERMIN: 19-21 czerwca 2015
PROGRAM:
1dzień: wyjazd z Szaflar w godzinach wczesnoporannych. Wyruszamy w kierunku Warmii i Mazur. Po drodze zwiedzanie klasztoru w Wigrach. Przejazd na nocleg w okolicach Wilna
2 dzień: śniadanie. przejazd do Wilna, całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie między innymi: Kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej, Stare Miasto, Katedra Wileńska, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Anny, cmentarz na Rossie, Baszta Giedymina, Muzeum A. Mickiewicza, Góra Trzykrzyska. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: śniadanie, przejazd do Trok – zwiedzanie położonego na wyspie Zamku Księcia Witolda, zwanego małym Malborkim, degustacja słynnych karaimskich pierogów – kibinów. Przejazd do Kowna – miast gdzie żył i pracował Adam Mickiewicz. W programie zwiedzania: Stare Miasto, Katedra św. Piotra i Pawła, Kościół Świętej Trójcy, ruiny zamku. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd na miejsce nad ranem dnia następnego.

CENA: 580,00 zł/osoba

CENA ZAWIERA:
 Transport autokarem,
 Opiekę pilota,
 Usługi lokalnych przewodników,
 2 noclegi,
 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
 Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów,
 Ubezpieczenie KL i NNW.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1566